Jarek w Szwajcarii 2002r.
(c) J. Różycki Fot. M. Głosek

Kto to jest
ten Jarek Różycki?

"Specjalista od osiągania celów, które sobie postawił"

Za każdym razem, kiedy jechałem na wakacje na rowerze osiągnąłem cel, który sobie założyłem, mimo licznych trudności.

Urodziłem się w 1973 roku, w Poznaniu. Tutaj też do 26 roku życia mieszkałem. Jednak w 1999 roku się ożeniłem i teraz mieszkam z moją wspaniałą żoną Kasią w Obornikach k. Poznania. Mamy też kota - Mati (to skrót od imienia Matylda a nie imię Mattiego Hautameki :-) )

Na codzień pracuję w Poczcie Polskiej w Oddziale Regionalnym Centrum Poczty w Poznaniu. Jednak moja obecna praca na poczcie prowadziła przez kilka szczebli, które musiałem przejść: byłem listonoszem, później przedstawicielem handlowym, następnie koordynatorem produktu w Rejonowym Urzędzie Poczty, aż wreszcie koordynatorem produktu w DOP (a teraz Oddziale Regionalnym).

Bardzo lubię to co robię, szczególnie jednak lubię wakacje, urlop i... wyprawy na rowerze do kraju jaki właśnie mam ochotę zobaczyć.

Kilka lat temu przeżywałem w życiu okres rozmów internetowych (te dawne kawiarenki internetowe to zupełnie nie to samo co teraz. Eh, to były czasy :). W związku z tymi rozmowami odbyło się też sporo spotkań na żywo - w tzw. realu.

Ktoś kiedyś powiedziaś, że sukces to nie dojście do celu ale wędrówkaw stronę coraz to nowych celów. Czuję jakbym tę wedrówkę dopiero rozpoczął,bo to co najwspanialsze jest wciąż jeszcze przede mną.

I przed tobą też!

A w maju 2004r. urodziła mi się córeczka - Jagoda, a w sierpniu 2006 druga - Maja

Zobacz inne strony na serwerze najlepsi.net


Jarek w Szwajcarii 2002r.
(c) J. Różycki
Fot. M. Głosek

Jarek 1996r.
(c) J. Różycki Fot. M. Lekier